Menu Zamknij

Metoda di Bella

Doktor Giuseppe Di Bella jest chlubą narodu włoskiego. Znany na całym świecie z badań naukowych nad rakiem zapoczątkowanych przez swojego ojca Profesora Luigi Di Bella.

Metoda Di Bella przynosi bardzo pozytywne rezultaty w leczeniu raka i z tej racji zrewolucjonizowała tą dziedzinę medycyny.

Podczas ostatnich dwóch lat pandemii covid 19, dr Di Bella nie pozostał obojętny na lawinę monotematycznych informacji. Wiele razy wygłosił swoją opinię na temat leczenia wirusa i „prawdziwe oblicze” tak zwanych szczepionek wpuszczonych na rynek. Niestety jednak nigdy nie został on pokazany w żadnej transmisji telewizji państwowej. Jego wypowiedzi można usłyszeć jedynie na kanałach prywatnych i niezależnych. Widać prawdziwa nauka nie jest w linii z wytycznymi reżimu sanitarnego.

Di Bella natomiast podaje „przepis” na wzmocnienie sytemu immunologicznego i w ten sposób uchronienie organizmu nie tylko przed covid 19, ale przed wszelkimi wirusami, bakteriami i grzybami, które mogłyby być dla nas niebezpieczne.

  1. Płukanie nosa roztworem fizjologicznym dwa razy dziennie (15 g soli morskiej i 5 g sody oczyszczonej rozpuścić w 1 l przegotowanej i wystudzonej wody).
  2. Codzienne przyjmowanie witamin (witamina C, witamina D3, lisozima cloridrato, lattoferrina, alfalattoalbumina, melatonina, witamina E). Dawki powinien ustalić lekarz rodzinny.
  3. Codzienne picie drożdży. Rozpocząć od cieniutkiego plasterka, aby pomału dojść do 5 g dziennie. Drożdże usprawniają florę bakteryjną jelit.

Autor: Urszula Bernacka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *